Podnart, 21. 6. 2026
Prave poletne temperature in prijetno športno-prijateljsko vzdušje je zaznamovalo 4. Memorial Tomaža Rozmana v prstometu. Vsi, ki smo Tomaža poznali in se z njim družili dolga leta vemo, kakšen velik človek je bil; nikjer in nikoli ni »metal« v ospredje temveč je vedno in povsod gradil, pomagal in širil neskončne količine dobre volje, katere mu nikoli ni zmanjkalo in prav tega nihče od nas ne zna nadomestiti, se pa trudimo.
Z obilo truda, dobre volje in veselja smo pripravljali turnir, posvečen Tomažu in pretežno nam je to tudi uspelo😊saj je bilo tudi druženje z udeleženci in spremljevalci res prijetno.
Tokrat smo glede na skromnejšo udeležbo (15 parov) in glede na visoke temperature izvedli turnir v »enem kosu« vse do finalnih tekem, ko smo ( tudi vmes) vsi iskali svojo senco.
Vsako tekmovanje pa ima tudi svoje zmagovalce kot tudi poražence, ki bodo svojo priložnost za vidnejšo uvrstitev iskali naslednjič. Letos pa so bili na Tomaževem memorialu najboljši:
1. ŠD Pajek ( Kern Brigita & Ivan )
2. ŠD Podnart ( Faganel & Fister )
3. ŠD Naklo ( Lukač & Žebovec )
4. BAUHARJA ( Šolar Rajko in Tone)
V tolažilni skupini poražencev kvalifikacij pa sta (t.i. Pirovo) zmago odnesla Tadej in Avgust Horvat iz ekipe ŠD Rokce 2.
Hvala vsem za udeležbo, prijetno druženje in fer tekme. Zahvaljujemo se tudi vsem, ki ste nam pomagali, da smo tekmovanje izvedli na terenih ŠD Podnart, kjer je bil Tomaž dolgoletni član društva, kot tudi ŠD BALINCI – PRSTOMET in ekipi POS kot glavnemu organizatorju.