Novice

22. oktober, 2012
pixel
Finale in zaključek ligaškega prvenstva 2012 v Kopru

Na finalu 1.prstometne lige je v konkurenci šestih finalistov najboljšo igro prikazal Milan Koprivec iz ekipe Veseli Gorjanci. Uvrstitev Koprivca na sam vrh pa ni presenečenje. Nekaj zadnjih let se je redno uvrščal tik pod vrh razpredelnic kot posameznik, svoj uspeh pa je dopolnil tudi z ekipo VESELI GORJANCI, ki je v sezoni 2012 ekipno osvojila četrto mesto. Na drugem mestu med posamezniki je Jože Varl, ki nastopa za ekipo Talenti iz Kamne Gorice, Repovž Stane iz ekipe ŠDP Lesce pa je osvojil odlično tretje mesto.

Ekipno moški:

1. TALENTI - Kamna Gorica
  2. K-PRINT - Srednja vas
  3. ŠD SENICA - Senica

V ženski konkurenci je slavila Brigita Kern pred Anico Brezar (obe K-PRINT iz Srednje vasi), tretje mesto pa je po najboljšem izhodišču v finalu uspela zadržati Kravanja Daja iz Šenčurja.

Ekipno ženske:

1. K-PRINT - Srednja vas
  2. TROJKA - Šenčur
  3. ŠD Podnart - Podnart

Komaj pa se je zaključilo letošnje ligaško prvenstvo, že potekajo priprave za serijo štirih dvoranskih turnirjev, ki štejejo za POKAL SLOVENIJE. Obenem pa se že beležijo nove skupine in ekipe, ki bi rade nastopile v ligaškem prvenstvu v sezoni 2013.